ورزشکار 3
ورزشکار 3
مهاجم پاری ‌سن‌ ژرمن از بازگشت به میادین می‌ترسد.

ترس نیمار از بازگشت به میادینبه گزارش “ورزشکار ۳“، بازگشت نیمار به تمرینات پس از یک دوره طولانی مدت به خاطر آسیب‌دیدگی چهارشنبه اتفاق می‌افتد. مهاجم برزیلی امروز در تمرینات پاری ‌سن‌ ژرمن با حضور هواداران شرکت خواهد کرد. با این حال روز مهم برای ستاره پاری سن ژرمن سوم ژوئن است. او در این روز در لندن برابر کرواسی به میدان خواهد رفت. آن روز هیجان انگیز خواهد بود. البته از طرفی ترسناک نیز است. نیمار در مصاحبه با ژورنال ناسیونال گفت‌: لحظه سختی خواهد بود. یکی از دشوارترین لحظات دوران ورزشی‌ام محسوب می‌شود. می‌دانم همه نسبت به این قضیه استرس دارند اما هیچ کس مانند من برای بازگشت تحت فشار نیست و ترس نیست.

نیمار پیش از این در رابطه با آسیب‌دیدگی‌اش با توصیه یکی از بزرگان فوتبال برزیل روبرو شد. زیکو به مهاجم پاری سن ژرمن گفت‌: ترس نداشتن باعث تسریع آمادگی‌ات برای جام جهانی می‌شود.

نیمار در سه ماهی که نتوانست بازی کند مورد حمایت کامل خانواده‌ و دوستانش بود. به همین خاطر تصمیم گرفت دوران نقاهتش را در برزیل سپری کند. مهاجم پاری ‌سن‌ ژرمن در این باره اظهار کرد: مردم همیشه خود را شاد نشان دادند. این موضوع مرا خوشحال می‌کند و به تمرینات روزانه‌ام کمک می‌کند. میلیون‌ها موضوع در ذهنم می‌گذرد، می‌ترسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3