ورزشکار 3
ورزشکار 3
زیدان خبر داد؛
صحبت های جدید زیدان نسبت به آخرین اظهار نظر های وی درباره وضعیت رئال مادرید لحنی خوش بینانه تر به خود گرفته است.

رئال مادرید آماده بازی سوپرکاپ اروپابه گزارش “ورزشکار سه“، رئال مادرید روز سه شنبه در دیداری حساس باید در سوپرکاپ اروپا به مصاف منچستریونایتد برود اما پیش فصل ناامیدکننده سفید ها در آمریکا هواداران این تیم را اندکی نگران کرده است.

زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در آستانه این دیدار بزرگ با وبسایت یوفا به صحبت پرداخته و وضعیت تیم را تشریح کرده است. وی درباره بازی روز هشت آگوست در مقدونیه می گوید: از اهمیت اولین بازی رسمی خود آگاه هستیم. می خواهیم با آمادگی پا به این بازی بگذاریم. می دانیم کجا هستیم و بازیکنان تشنه جام های بیشتر هستند.

 

چگونه به تیمی که در فصل گذشته بسیار موفق بوده، انگیزه می دهید؟

رئال مادرید تیم، باشگاه و نهادی با عطش بسیار است. می دانیم کجا هستیم و وقتی فصلی را مانند فصل گذشته به پایان می برید، روحیه می گیرید و در بازی بزرگ بعدی به دنبال چیزی مشابه خواهیم بود.

 

سوپرکاپ اروپا اولین جام فصل جدید است؛ شما به عنوان بازیکن و سرمربی فاتح آن شده اید. این جام برای شما چه معنایی دارد؟

این نیز یک بازی رسمی مثل دیگر بازی ها است. اولین بازی فصل ما است و همه می دانیم چقدر مهم خواهد بود. می خواهیم آماده پا به این بازی بگذاریم. شانس خوبی داریم.

 

همه بازی سوپرکاپ فصل گذشته برابر سویا را به یاد می آورند؛ پس از آن قهرمانی دیگر تا ژانویه در هیچ دیداری شکست نخوردید. پیروزی در اولین بازی فصل چه اهمیتی دارد؟

صادقانه بگویم، آن پیروزی بسیاری حیاتی بود. حقیقت است که ما یک فصل عالی داشتیم و فقط شش ماه منتهی به ژانویه نبود. همه فصل ما فوق العاده بود. در طول فصل تنها در چند بازی شکست خوردیم و در نهایت فاتح عناوین مختلف شدیم. ایده ما هنوز نیز همان است. تیم خوبی داریم و می خواهیم همه تلاش خود را بکنیم چون مهمترین چیز در فوتبال تلاش با تمام توان است؛ و در این باشگاه با تاریخچه ای که دارد، می دانیم در چه جایگاهی قرار داریم و بازیکنان برای جام های بیشتر عطش دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3