ورزشکار 3
ورزشکار 3
رونالدینیو:
ستاره سابق فوتبال برزیل می‌گوید کوتینیو می‌تواند جای خالی نیمار را در بارسلونا پر کند.

"کوتینیو" می‌تواند جایگزین نیمار در بارسلونا باشدبه گزارش “ورزشکار سه“، نیمار، ستاره ۲۵ ساله برزیلی بارسلونا پس از شرکت نکردن در تمرینات چهارشنبه بارسلونا به پاری سن ژرمن نزدیک شده است و باید این انتقال را تمام شده دانست. در این میان، خبر از علاقه شدید بارسلونا به خرید فیلیپ کوتینیو هم شنیده می‌شود. رونالدینیو، ستاره سابق فوتبال برزیل و بارسلونا عقیده دارد کوتینیو جایگزینی مناسب برای نیمار است؛ رونالدینیو می‌گوید بازیکنان زیادی نیستد که بتوانند جای نیمار را بگیرند.

رونالدینیو درباره جانشینی نیمار در بارسلونا و احتمال خرید فیلیپه کوتینیو گفت: بازیکنان خیلی کمی هستند که بتوانند جایگزین نیمار شوند و فکر می‌کنم کوتینیو بتواند برای بارسلونا بازی کند. او در سطحی قرار دارد که می‌تواند جای خالی نیمار را در بارسلونا پر کند؛ اما لیورپول از ارزش او آگاه است و بارسلونا می‌تواند برای خریدش هزینه کند.

شاعر فوتبال درمورد پیوستن نیمار به پاری سن ژرمن هم گفت: من برای هر دو باشگاه بازی کرده‌ام و البته که باید بگویم بارسلونا تیم بزرگ‌تری در تاریخ است؛ اما هر دو تیم در حال حاضر در جایگاهی هستند که می‌توانند برای فتح بزرگ‌ترین جام‌ها رقابت کنند. هیچ شکی نیست که بارسلونا تلاش می‌کند برای نیمار جانشین پیدا کند؛ اما مشکل این است که آن‌ها وضعیت مالی خودشان را می‌دانند. هزینه خرید نیمار به صورت عمومی منتشر شده است و بارسلونا قصد ندارد یکی از بهترین بازیکنان خود را ارزان بفروشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3