ورزشکار 3
ورزشکار 3
ایکر کاسیاس دوست دارد در تیم پرتغالی بماند و قراردادش را تمدید کند.

کاسیاس در پورتو می ماندبه گزارش “ورزشکار ۳“، چند ماه است که درباره آینده ایکر کاسیاس صحبت می‌شود. کاپیتان پیشین رئال مادرید قراردادش در ژوئن با پورتو پایان خواهد یافت. او هنوز مقصد بعدی‌اش را تعیین نکرده است. با این حال او پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل فیرنسه که به قهرمانی‌شان در لیگ پرتغال منجر شد با اظهاراتش همه را شگفت‌زده کرد و گفت‌: امیدوارم در پورتو بمانم. من این شهر را خیلی دوست دارم. از نخستین روزی که به این جا آمدم با من خوب رفتار کردند. هر چند که سال نخست خیلی برایم سخت بود. جدایی از رئال مادرید و بازی کردن در یک شهر و کشور دیگر آسان نبود اما همه ما برای سازگاری به زمان نیاز داریم. اکنون خیلی خوب لیگ، شهر و باشگاه را می‌شناسم.

دروازه‌بان پورتو در پایان اظهار کرد: از این قهرمانی خیلی خوشحال هستم چون تاکنون نتوانسته بودم به آن برسم. شایسته قهرمانی بودیم. ماندن در پورتو؟ نمی‌دانم! هنوز نمی‌دانم امیدوارم که این اتفاق رخ دهد. اگر به انتخاب من باشد در پورتو می‌مانم.

ادامه‌ حضور کاسیاس در پورتو مشخص نیست. او از یک بحران گذر کرد. دروازه‌بان ‌اسپانیایی کمتر در ترکیب قرار می‌گرفت و درباره جدایی‌اش از پورتو در نقل‌ و انتقالات زمستانی صحبت می‌شد. در نهایت این اتفاق رخ نداد و او در باشگاه پرتغالی ماند. سپس توانست دوباره در ترکیب اصلی جای خود را پیدا کند و بهترین دروازه‌بان شود. او نقش مهمی در قهرمانی پورتو در لیگ داشت. مشکل اصلی کاسیاس در تمدید قراردادش رقم بالای آن است. برای باشگاه این قضیه اقتصادی نیست و تیم پرتغالی نمی‌تواند چنین رقمی را پرداخت کند. تنها راه‌حل این است که کاسیاس دستمزدش را کاهش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3