ورزشکار 3
ورزشکار 3
یوفا اعلام کرد؛
در صورت رسمی شدن انتقال نیمار به پاری سن ژرمن پرونده در یوفا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
یوفا انتقال نیمار به پاری سن ژرمن را بررسی می‌کند

بزرگترین انتقال تاریخ فوتبال در صورت رسمی شدن مطمئنا مورد بررسی یوفا قرار خواهد گرفت.

به گزارش “ورزشکار سه“، رئيس بخش فیرپلی مالی یوفا اعلام کرد این نهاد فارغ از اینکه شکایتی از سوی بارسلونا یا لالیگا دریافت کند یا نه، پرونده انتقال نیمار به پاری سن ژرمن را به صورت دقیق بررسی خواهند کرد.

فوق ستاره برزیلی فاصله‌ای با پیوستن به پاری سن ژرمن ندارد و به نظر می‌رسد همه چیز برای رقم خوردن بزرگ‌ترین انتقال تاریخ فوتبال آماده است. نیمار که هم اکنون در چین است، علی‌رغم اینکه هنوز اظهارنظری رسمی انجام نداده، ظاهرا آخرین بازی‌اش را در ال کلاسیکو برای بارسلونا انجام داد. پیش بینی می‌شود این انتقال طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت آتی رسمی شود.

بارسلونا و لالیگا به تازگی تهدید کرده‌اند که با توجه به نبود ۲۲۲ میلیون یورو پول نقد در حساب هیچ باشگاه اروپایی، از پاری سن ژرمن در صورت رسمی شدن انتقال نیمار، شکایت خواهند کرد. چرا که معتقدند چنین انتقالی تحت هر شرایطی قانون فیرپلی مالی را نقض می‌کند. آندره آ تراورسو در این باره می‌گوید:

تاکنون هیچ شکایتی ازهیچ تیم یا نهادی درباره این قضیه به ما نرسیده است. اما پاری سن ژرمن هم درست مثل تمام باشگاه‌های اروپایی، باید به قوانین فیرپلی مالی پایبند باشد. آنها باید ثابت کنند که تا سه سال آینده، بیش از ۳۰ میلیون یورو ضرر نخواهند کرد. انتقالی به عظمت خرید نیمار، می‌تواند اقتصاد باشگاه را برای چندین سال تحت تاثیر قرار بدهد. الان نمی‌توان اظهارنظر قطعی کرد چون ما از برنامه پاری سن ژرمن برای انجام این انتقال خبر نداریم. آنها می‌توانند به همین میزان یا بیشتر از آن، بازیکن بفروشند اما بررسی نهایی، پس از رسمی شدن انتقال انجام می‌شود.

بررسی ما مستقل از شکایت بارسا یا لالیگاست. آنها اگر هیچ اعتراضی هم نداشته باشند، ما کار خودمان را انجام خواهیم داد. پاری سن ژرمن پیشتر یک بار به همین دلیل جریمه شده و پرونده آن، مختومه شده است. بنابراین، الان که چیزی درباره نیمار مشخص نیست، نمی‌توان درباره مجازات احتمالی در صورت تکرار تخلف آنها صحبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3