ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی تیم ملی برزیل می گوید تصمیم گیری در خصوص آینده هر کسی، حق اوست.
نظر سرمربی برزیل در مورد انتقال نیمار به پاریس

سرمربی برزیل معتقد است، نیمار خودش باید در مورد آینده‌اش تصمیم بگیرد.

به گزارش “ورزشکار سه“، نیمار، مهاجم ۲۵ ساله و برزیلی خط حمله بارسلونا به احتمال فراوان به زودی راهی پاری سن ژرمن خواهد شد.

تیته، سرمربی موفق فعلی تیم ملی برزیل در مورد انتقال نیمار به پاری سن ژرمن معتقد است که در حیطه کاری اش نیست که در انتخاب نیمار دخالتی داشته باشد. این سرمربی ۵۵ ساله به رادیو ۷۳۰ گفت: کاملا آرام هستم. ما نباید برای نیمار حد و حدودی را تعیین کنیم، در این مورد من از نیمار حمایت می کنم و حق را به او می دهم. اطمینان دارم او در مورد انتخاب آینده اش، گزینه ها را با دقت بررسی کرده است. نیمار بازیکنی سطح بالا است و نیاز دارد در محیطی باشد که به خوشحالی او منجر می شود. وقتی که ما بعد شخصیتی را با بعد فنی قیاس می کنیم به نتیجه مطلوبی نمی رسیم.

 

درگیری نیمار با نلسون سمدو در تمرینات بارسلونا؟

وقتی از جزئیات اطلاع نداریم، نمی توانیم درست نتیجه گیری و موشکافی کنیم که ببینیم چه اتفاقی افتاده است. برای انتقاد یا تحسین به ابعاد گسترده تری باید رجوع کنیم.

 

مشاوره به نیمار؟

در این رابطه من با او صحبتی نداشته ام. نه نیمار، من در خصوص آینده هیچ یک از بازیکنانم در زمینه باشگاهی به آن ها نمی گویم چه کار کنند. این در حیطه وظایف کاری مربی تیم ملی نیست. اهداف تیم ملی را نمی توان به بُعد شخصیتی، خانواده ها و باشگاه های بازیکنان متصل کرد و اگر این حق را داشتم هم چنین کاری نمی کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3