ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی پرسپولیس گفت: الجزیره به دنبال کسب نتیجه‌ای خوب است اما فلسفه همیشگی پرسپولیس، کسب بیشترین تعداد پیروزی را در بازی هاست.

برانکو: پرسپولیس همیشه به دنبال برد استبه گزارش “ورزشکار ۳“، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از بازی فردای تیمش با الجزیره در جمع خبرنگاران گفت: الجزیره در این بازی خانگی به دنبال کسب نتیجه‌ای خوب است تا خودشان را نجات دهند، دقیقا مثل پرسپولیس. ما در مرحله گروهی نتایج خوبی گرفتیم و به نتیجه دیدار با الجزیره خوشبین هستم. در این دیدار فقط کاپیتان‌مان سیدجلال حسینی را در اختیار نداریم و بقیه بازیکنان‌مان سلامت هستند. ما با جاه‌طلبی زیاد به این دیدار آمدیم تا نتیجه کامل را به دست آوریم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه سناریوی پرسپولیس برای بازی فردا چه خواهد بود، گفت: بیش از هر چیز من همیشه انتظار دارم تیمم خوب بازی کند و نتیجه خوبی بگیرد. نکته بعدی اینکه این آخرین شانس الجزیره است که فصل را به خوبی به پایان برساند. من تفکرات مربی الجزیره را به خوبی می‌شناسم، آنها بازیکنان خوبی دارند که می‌توانند تفاوت‌های زیادی را در زمین مسابقه رقم بزنند، اما ما آماده هستیم و انتظار یک بازی خوب برای فردا داریم. در بازی فردا هر کسی می‌تواند لذت ببرد. ما همیشه اصرار به اجرای فلسفه خودمان داریم، فلسفه ما این است که بیشترین تعداد پیروزی را در بازی‌هایمان به دست بیاوریم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار اماراتی مبنی بر اینکه شرایط فوتبال امارات را چطور می‌بیند، تصریح کرد: فوتبال امارات را خوب می‌شناسم، چون پیش از این در اینجا مربیگری کرده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3