ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 13298
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 3rd می 2018
فهرست تیم‌هایی که بازی‌های‌شان در این فصل از رقابت‌های سری آ ایتالیا بیشترین تعداد تماشاگر را داشته است، منتشر شد.

«اینتر» پرتماشاگرترین تیم سری آبه گزارش “ورزشکار ۳“، تیم فوتبال اینتر در رده نخست تیم‌‌هایی قرار گرفت که در این فصل از رقابت‌های سری آ ایتالیا، بازی‌های‌شان با حضور بیشتری تعداد تماشاگر برگزار شده است.

طبق آمارهای ثبت شده در این فصل از دسته اول فوتبال ایتالیا، مجموع تعداد تماشاگرانی که در این فصل برای تماشای بازی‌های این تیم به ورزشگاه رفتند از مرز یک میلیون نفر گذشت و به این ترتیب اینتر به تنها تیمی تبدیل شد که این رقم برایش به ثبت رسیده است.

در این فصل از رقابت‌های کالچو، رکورد بیشترین فروش بلیت برای دربی ایتالیا در نیم فصل دوم بود که ۷۸ هزار و ۳۲۸ نفر آن را از نزدیک تماشا کردند و مجموع تماشاگرانی که بازی‌های اینتر را در این فصل تماشا کردند به رقم یک میلیون و ۲۶ هزار و ۱۷۷ رسید. این در حالیست که نراتزوری هنوز یک بازی خانگی دیگر تا پایان فصل مقابل ساسولو دارد که می‌تواند این عدد را حتی بالاتر از این هم ببرد.

پس از اینتر، رقیب همشهری یعنی میلان با مجموع ۸۹۴ هزار و ۵۰۲ تماشاگر در رده دوم قرار دارد. به طور متوسط در هر بازی خانگی میلان ۵۲ هزار و ۶۱۸ نفر به ورزشگاه رفته‌اند و این در حالیست که این رقم برای اینتر ۵۷ هزار و ۱۰ نفر بوده است.

ناپولی سومین تیمی است که بازی‌هایش بیشترین تماشاگر را به ورزشگاه‌ کشانده است و مجموعاً ۷۱۹ هزار و ۵۰۳ نفر بازی‌های خانگی این تیم در فصل جاری سری آ را از نزدیک تماشا کرده‌اند، یعنی به طور میانگین ۴۲ هزار و ۳۲۴ تماشاگر در هر بازی.

چهارمین تیم هم در این رده‌بندی یوونتوس است که مجموعاً ۶۵۸ هزار و ۹۱۷ تماشاگر بازی‌های خانگی‌اش در این فصل سری آ را از نزدیک دیدند که به طور متوسط ۳۸ هزار و ۷۶۰ نفر در هر بازی بوده است. البته پایین بودن رقم تماشاگران یوونتوس نسبت به رقبای میلانی و ناپولی به دلیل ظرفیت به مراتب کمتر ورزشگاه این تیم نسبت به ورزشگاه‌های سن سیرو سن‌پائولو است، چرا که ورزشگاه آلیانس تورین به عنوان ششمین ورزشگاه بزرگ ایتالیا، تنها ۴۱ هزار و ۵۰۷ نفر ظرفیت دارد، در حالی که ورزشگاه سن‌سیروی میلان به عنوان بزرگترین ورزشگاه ۸۰ هزار و ۱۸ و سن‌پائولوی ناپل به عنوان سومین ورزشگاه بزرگ ایتالیا ۶۰ هزار و ۲۴۰ نفر ظرفیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3