ورزشکار 3
ورزشکار 3
تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر انگلیس، وضعیت بهتری برای جذب مهاجم ایرانی روبین‌کازان دارد.

تلاش ولورهمپتون برای جذب سردار آزمونبه گزارش “ورزشکار ۳“، بر اساس گزارش سایت انگلیسی «TEAMtalk» باشگاه ولورهمپتون واندررز در کورس رقابت برای به خدمت گرفتن سردار آزمون و در رقابت با باشگاه‌هایی همچون اورتون و سلتیک، پیشتاز است.

بر اساس این گزارش؛ این باشگاه انگلیسی به دنبال استخدام مهاجم ایرانی روبین‌کازان در تابستان پیش‌رو است و ارتباط خوبی که این باشگاه با ژرژ مندز (مدیر برنامه سرشناس) دارد، می‌تواند کلید عملی شدن این انتقال باشد.

این مهاجم ۲۳ ساله در حال حاضر برای تیم روبین‌ کازان روسیه بازی می‌کند و به «لیونل مسی ایرانی» معروف است. آزمون در تابستان پیش‌رو یکی از اعضای کلیدی تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود. سردار تا کنون ۳۱ بازی برای تیم ملی ایران انجام داده و موفق به زدن ۲۳ گل هم شده است.

«TEAMtalk» مدعی شد؛ ولورهمپتون در کورش جذب آزمون پیشتاز است و حمایت مالی که این باشگاه انگلیسی دارد و سبک بازی هجومی این تیم، می‌تواند آزمون را برای پیوستن به این تیم جذب کند.

ولورهمپتون واندررز، قهرمان زودهنگام لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی انگلیس موسوم به لیگ چمیونشیپ، فصل آینده در لیگ برتر بازی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3