ورزشکار 3
ورزشکار 3
مهاجم نیمکت‌نشین رئال مادرید با ابراز نارضایتی از عدم اعتماد زیدان به او برای انجام بازی‌های بیشتر در ترکیب این تیم، گفت که در پایان فصل سانتیاگو برنابئو را ترک می‌کند.

جدایی «مایورال» از رئال مادرید قطعی شدبه گزارش “ورزشکار ۳“، بورخا مایورال شب گذشته (شنبه) از فرصتی که زین‌الدین زیدان به او برای بازی در ترکیب اصلی رئال مادرید مقابل لگانس به دست آورد، نهایت استفاده را برد و گل پیروزی‌بخش تیمش را در دقیقه ۴۵ به ثمر رساند. با این حال این فرصت و این گل برای او آنقدر خوشحال‌کننده نبود که نیمکت‌نشینی‌های پیاپی‌اش در هفته‌های قبلی را از یاد ببرد.

مایورال در پایان بازی که ششمین گل این فصل او در آن به ثبت رسید، به خبرنگاران گفت: هنوز چند بازی دیگر تا پایان فصل باقی مانده است و نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد، اما قطعاً من در پایان فصل باید بروم و دنبال تیمی باشم که فرصت بیشتری برای بازی کردن در اختیارم قرار دهد.

عضو تیم زیر ۲۱ ساله‌های اسپانیا که از روز ۲۱ فوریه امسال فرصت بازی در ترکیب اصلی رئال مادرید را پیدا نکرده بود، افزود: دو سال است که دارم وقتم را بدون آنکه زمان چندانی برای بازی کردن به دست آورم، می‌گذارنم در حالی که من به چنین فرصت‌هایی نیاز دارم. من جوانم و باید بازی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3