ورزشکار 3
ورزشکار 3
بدشانسی های بایرن مونیخ ادامه دار هستند و به نظر می رسد احتمال حضور روبن در بازی مقابل رئال مادرید بسیار کم است.

وضعیت مصدومان بایرن مونیخ برای بازی مقابل رئال مادریدبه گزارش “ورزشکار ۳“، آرین روبن در بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ مصدوم شد و هنوز نتوانسته به تمرینات بازگردد. خاوی مارتینز از فردا به تمرینات گروهی باز خواهد گشت و آلابا هم مانند مارتینز برای بازی مقابل رئال مادرید آماده خواهد بود. بواتنگ و ویدال ادامه فصل را از دست داده اند. نویر و کومان هم که احتمالا تا ۱۵ روز آینده برخواهند گشت و بدون شک در بازی مقابل رئال مادرید غایب خواهند بود.

با این حال وضعیت روبن متفاوت است. او احتمال دارد به همراه تیم به مادرید سفر کند. البته هنوز هیچ چیز معلوم نیست اما به نظر می رسد هنوز احتمال رسیدن وی وجود دارد. در صورتی که روبن نتواند بازی کند، مولر جای او را پر خواهد کرد و تولیسو هم در کنار هامس و مارتینز خط هافبک باواریایی ها را برابر رئال مادرید تشکیل خواهد داد. به نظر می رسد عملکرد ضعیف تیاگو در بازی رفت برابر رئال مادرید باعث شده که هاینکس به تولیسو برای قرار گرفتن در ترکیب ابتدایی برابر رئال مادرید اعتماد کند. تولیسو به احتمال فراوان هم برابر فرانکفورت و هم برابر رئال مادرید فیکس خواهد بود.

گفتنی است در صورت نرسیدن روبن به بازی برابر رئال مادرید، تعداد غایبان بایرن مونیخ به عدد ۵ خواهد رسید که جالب اینجاست که هر ۵ نفر هم از نفرات اصلی هستند. از آن سمت هم رئال مادرید به احتمال فراوان دو بازیکن اصلی و مهم را در اختیار نخواهد داشت. کارواخال و ایسکو به این بازی نخواهند رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3