ورزشکار 3
ورزشکار 3
برخلاف ذهنیتی که وجود دارد، هیچ بازیکنی به دلیل دو کارته شدن، فینال لیگ قهرمانان اروپا را از دست نخواهد داد.

بازیکنان دوکارته فینال لیگ قهرمانان اروپا را از دست نمی‌دهندبه گزارش “ورزشکار ۳“، با برگزاری دو بازی رفت و برگشت مابین رئال مادرید و بایرن مونیخ و لیورپول و رم تکلیف فینالیست های لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۸ مشخص خواهد شد.

به گزارش وب سایت یوفا، مطابق قوانین کارت زردهای تمامی بازیکنان حاضر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در پایان مرحله یک چهارم نهایی پاک شده و این بدین معنی است دریافت دو کارت زرد در دو بازی رفت و برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، مانع حضور بازیکن خاطی در فینال نخواهد بود.

مطابق بند ۱ ماده ۴۹ قانون لیگ قهرمانان اروپا مصوب برای سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸، بازیکنان در صورت دریافت کارت قرمز بازی بعدی مسابقات را از دست خواهند داد و مطابق بند ۲ب ماده ۴۹ قانون مزبور، بازیکنان در ابتدای امر در صورت دریافت سه کارت زرد در سه بازی مسابقات، از حضور در بازی بعدی لیگ قهرمانان اروپا محروم خواهند شد. سپس کارت زرد پنجم، هفتم، نهم و … موجب محرومیت های بعدی آن بازیکن خواهد شد.

در ادامه در بند ۴ ماده ۴۹ آمده است، تمامی کارت های زرد در پایان مرحله یک چهارم نهایی پاک خواهند شد و در مرحله نیمه نهایی اعمال نخواهند شد (این مورد شامل بازیکنانی که با دریافت کارت زرد از حضور در مرحله نیمه نهایی محروم شده اند، نمی شود.)

یک پاسخ به “بازیکنان دوکارته فینال لیگ قهرمانان اروپا را از دست نمی‌دهند”

  1. سام گفت:

    یعنی این کاسمیرو رو باید تحمل کرد همه رئالی ها میدونن که فاجعه کاسمیرو مقابل مسی یعنی چی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3