ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 11770
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 23rd آوریل 2018
رئیس کمیته تعیین وضعیت گفت: با توجه به اینکه حکم پرونده زوران زلاتکوفسکی صادر شده، ممکن است خیلی زود نامه کسر امتیاز از باشگاه ملوان هم به دست ما برسد.

ملوان همچنان در خطر کسر امتیاز قرار داردبه گزارش “ورزشکار ۳“، روزبه وثوق احمدی درباره پرونده بدهی باشگاه ملوان به زوران زلاتکوفسکی، بازیکن پیشین این تیم و احتمال کسر امتیاز از ملوانی‌ها اظهار داشت: وکیل این بازیکن به باشگاه ملوان نامه زده است که در صورت پرداخت نکردن مطالبات به‌زودی حکم کسر امتیاز از این تیم ابلاغ خواهد شد. فیفا هم روز گذشته نامه‌ای به وکیل زوران ارسال کرده و گفته است که آیا این بازیکن درخواست کسر امتیاز از باشگاه ملوان را دارد یا خیر.

وی ادامه داد: در صورتی که بازیکن مقدونیه‌ای پیشین ملوان بخواهد از این تیم امتیاز کسر شود، باشگاه ملوان باید یا پول او را پرداخت کند و یا به هر طریقی شده رضایت این بازیکن را جلب کند. در غیر این‌صورت کسر امتیاز از این تیم انجام خواهد شد.

رئیس کیمته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که چقدر زمان می‌برد تا حکم کسر امتیاز ملوان از سوی فیفا صادر شود،‌ گفت: این موضوع بستگی به فیفا دارد،‌ اما با توجه به اینکه حکم این پرونده صادر شده است و نیاز به صدور حکم مجدد ندارد،‌ فکر می‌کنم خیلی سریع این اتفاق خواهد افتاد.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3