ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی یوونتوس از تیمش مقابل انتقاداتی که از عملکرد آن مقابل ناپولی شده است، دفاع کرد.

آلگری جواب انتقادها به یوونتوس را دادبه گزارش “ورزشکار ۳“، با وجود شکست یک بر صفر شب گذشته تیم فوتبال یوونتوس در خانه‌اش مقابل ناپولی که فاصله میان دو تیم را به یک امتیاز کاهش داد و شانس قهرمانی بانوی پیر را به خطر انداخت، ماسیمیلیانو آلگری از شاگردانش دفاع کرد.

آلگری در یک نشست خبری گفت: ما در هر یک از ۴ فصل گذشته ۵۷ بازی انجام داده‌ایم. در ۴ فصل گذشته دو بار به فینال لیگ قهرمانان رسیده‌ایم و در دو فصل دیگر هم در حالی که تنها ۳۰ ثانیه تا صعود به نیمه نهایی فاصله داشتیم، حذف شدیم. سایر تیم‌ها (کنایه به ناپولی) در همان ماه نوامبر کارشان در اروپا (لیگ قهرمانان) یکسره شده بود و با این حال هیچ کسی چیزی نمی‌گفت. زمانی که شما به این فشردگی بازی می‌کنید، به نظر من خسته شدن بازیکنان اتفاقی طبیعی است.

سرمربی بانوی پیر افزود: ما در بازی‌های قبلی‌مان انرژی جسمی و روانی زیادی صرف کردیم. من وظیفه‌ای ندارم که اینجا بنشینم و به شما آمار و ارقام بدهم اما ما در یک فصل ۵۷ بازی انجام داده‌ایم پس شما هیچ چیزی نمی‌توانید درباره بازیکنان من بگویید. شما به هیچ عنوان نمی‌توانید از آنها انتقاد کنید و اگر این کار را بکنید کاسه صبر مرا هم لبریز خواهید کرد، البته صبر من زیاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3