ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیرعامل استقلال عنوان کرد: دیگر بحث عشق به پیراهن گذشته است آنها تا پول‌شان را نگیرند بازی نخواهند کرد.

واکنش افتخاری به باخت استقلالبه گزارش “ورزشکار سه“، رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال، پس از شکست تیم استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در شبکه سوم سیما گفت: نتایج ما از هفته آینده تغییر خواهد کرد و با بازیکنانی که داریم شرایط‌مان بهتر خواهد شد.

وی افزود: اگر بازیکنان محروم‌مان را داشتیم قطعا شرایط بهتر بود اما قرار شده که آنها همین جلسه محرومیت را پشت‌سر بگذارند و به تیم ما اضافه شوند.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سؤال آیا در کار فنی دخالت می‌کند یا خیر، گفت: من در کار فنی دخالتی ندارم ولی چیزی که می‌بینیم این است که بازیکنان با تجربه‌ای داریم و زمان می‌برد تا آنها هماهنگ شوند.

وی در خصوص بدهی‌های باشگاه استقلال گفت: خوشبختانه سال قبل تمام بدهی‌های خارجی را پرداخت کردیم ولی در ایران به مربی و بازیکنان زیادی بدهکاریم. حدود ۷۰ میلیارد بدهکاریم که متأسفانه به ۱۳۰ نفر بدهی داریم.

افتخاری افزود: پیش‌بینی کرده‌ایم از درآمدهای امسال بخشی را به این موضوع اختصاص بدهم و بتوانیم برای همیشه بدهی‌های استقلال را صاف کنیم.

وی در خصوص اینکه برخی بازیکنان از عشق و علاقه به پیراهن حرف می‌زنند و بعد از باشگاه شکایت می‌کنند، گفت: این مسائل جنبه تبلیغاتی دارد ولی بازیکنان حرفه‌ای شدند و دیگر بحث عشق به پیراهن گذشته است آنها تا پول‌شان را نگیرند بازی نخواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3