ورزشکار 3
ورزشکار 3
دروازه‌بان اسلوونیایی تیم اتلتیکو مادرید احتمال جدایی‌اش از این تیم را رد نکرد.

احتمال جدایی اوبلاک از اتلتیکو مادریدبه گزارش “ورزشکار ۳“، یان اوبلاک ۲۵ ساله که از زمان پیوستنش به اتلتیکو مادرید تا کنون ۱۰۸ بازی لالیگایی برای این تیم اسپانیایی انجام داده با عملکرد خوب خود در این تیم توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده که یکی از آنها لیورپول است.

اوبلاک که تا سال ۲۰۲۱ با روخی‌بلانکو قرارداد دارد، در مواجهه با پرسشی در مورد شایعات مطرح شده در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش گفت: خبری نیست. من با اتلتیکو قراردادی دارم که دو سال پیش آن را امضا کردم. کسی نمی‌داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، حتی من. ترجیح می‌دهم ابتدا فصل را به پایان ببرم و امیدوارم این با کسب جام همراه شود، سپس خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد، اما من با اتلتیکو قرارداد دارم. در حال حاضر به چیزی غیر اتلتیکو مادرید فکر نمی‌کنم.

دروازه‌بان اسلوونیایی روخی‌بلانکو اما احتمال جدایی‌اش از این تیم را رد نکرد و تأکید کرد: اطمینان دارم که اتلتیکو پیشرفت خواهد کرد و باید ببینیم چه اتفاقی هم برای من خواهد افتاد، اما در حال حاضر اینجا هستم من تا سال ۲۰۲۱ با اتلتیکو مادرید قرارداد دارم. اگر به کارم در این تیم ادامه بدهم که با یکدیگر رشد خواهیم کرد، در غیر اینصورت باشگاه به رشد خود ادامه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3