ورزشکار 3
ورزشکار 3
پدر نیمار، مهاجم برزیلی تیم بارسلونا که برخی می‌گویند در نزدیکی‌ انتقال به پاری سن ژرمن است، از این انتقال درآمد خوبی‌ کسب خواهد کرد.

سود پدر نیمار از انتقال ستاره برزیلیبه گزارش “ورزشکار سه“، پدر نیمار و نمایندگان او منتظر ۲۶ میلیون یوروئی هستند که از بارسلونا کسب خواهند کرد. در حقیقت زمانی‌ که نیمار قراردادش را با باشگاه تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ تمدید کرد، قرار شد پدر این بازیکن و نمایندگانش چیزی حدود ۲۶ میلیون یورو از این تمدید قرارداد کسب کنند و بارسلونا موظف است تا آخر ژولای امسال این مبلغ را بپردازد.

اتفاقی‌ نیست که پدر نیمار درست چند روز بعد از گرفتن این پول از باشگاه بارسلونا، پسرش را به پاریس ببرد و از انتقال جدید نیز درامدی جدید کسب کند.

نیمار قبل از پیشنهاد پاریس قراردادش را تمدید و بند جدایی را روی ۲۲۲ میلیون یورو تعیین کرد. پاری سن ژرمن حاضر به پرداخت این مبلغ شد، مبلغی که قبل از آنها دو تیم شهر منچستر حاضر به پرداخت آن نشدند. مذاکرات طولانی شده است اما به نظر می‌‌رسد که کمیسیون پدر نیمار برای این انتقال ۱۵ میلیون یورو باشد.

پدر این بازیکن که اخیرا سکوت کرده است، تصمیم را بر عهده فرزندش گذاشته است. حالا نیمار باید تصمیم بگیرد که به پاری سن ژرمن می‌‌رود یا نه. تصمیمی که خیلی‌ از منابع آن را چراغ سبز نیمار به پاری سن ژرمن قلمداد می‌‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3