ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 11106
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 20th آوریل 2018
سرمربی پیشین تیم فاینورد همتای خود در هیرنفین و مهاجم ایرانی را به‌خاطر نیمکت‌نشینی هنک ورمان، مهاجم 24 ساله هلندی مورد انتقاد قرار داد.

انتقاد عجیب سرمربی فاینورد از رضا قوچان نژادبه گزارش “ورزشکار ۳“، ماریو بین،سرمربی پیشین تیم فاینورد، گفت: هنک ورمان یک مورد مشکوک در تیم هیرنفین است. آن چیزی که من در طول نیمه‌دوم از هنک‌ورمان در بازی با دن‌هاخ دیدم بیشتر از کاری بود که رضا قوچان‌نژاد نشان می‌دهد.

سرمربی پیشین تیم‌های فاینورد هلند و فنرباغچه ترکیه ادامه داد: هنک ورمان جنگنده است و سخت تلاش می‌کند. البته او همیشه خوش‌شانس نیست اما کاری می‌کند.

ماریو بین در ادامه با انتقاد از یورگن استرپل، سرمربی هیرنفین به‌خاطر استفاده مستمر از رضا قوچان‌نژاد در ترکیب اصلی و ۱۹ گلی که این ملی‌پوش ایرانی در فصل گذشته اردویژه هلند به‌ثمر رساند گفت: تصمیم سرمربی هیرنفین عجیب است. ۱۹ گلی که قوچان‌نژاد به‌ثمر رساند مربوط به فصل گذشته است و باید این کار را دوباره انجام دهد. فوتبال همین است و نباید به گذشته متکی باشید. باید هر هفته آماده نشان دهید و سپس سرمربی انتخاب ترکیب را انجام خواهد داد.

رضا قوچان‌نژاد در ۲ فصل اخیر اردویژه هلند بازیکن اصلی خط حمله تیم هیرنفین بوده است و یورگن استرپل با وجود هجمه‌های فراوان به استفاده از این ملی‌پوش ایرانی اعتقاد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3