ورزشکار 3
ورزشکار 3
پزشک تیم ملی آرژانتین به رسیدن آگوئرو به آمادگی کامل برای حضور در جام جهانی 2018 شک دارد.

نگرانی آرژانتینی‌ها از آمادگی آگوئرو برای جام جهانی 2018به گزارش “ورزشکار ۳“، بر طبق ادعای هومرو دی آگوتسینو، پزشک تیم ملی آرژانتین، سرخیو آگوئرو قادر نخواهد بود تا با آمادگی کامل در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور یابد.

آگوئرو که در جریان رویارویی منچسترسیتی با منچستریونایتد در شهرآورد منچستر مصدوم شد، به تازگی عمل آرتروسکوپی روی زانوی خود را پشت سر گذاشته تا نگرانی هایی برای طرفداران آلبی سلسته در ماه های منتهی به جام جهانی ایجاد کند.

دی آگوستینو در خصوص شرایط این مهاجم ۲۹ ساله گفته است: این که بازیکنی به فاصله ۶۰ روز مانده به جام جهانی تحت عمل آرتروسکوپی قرار بگیرد، نگران کننده است. روند ریکاوری او دست کم پنج هفته به درازا خواهد کشید. وقتی کسی از قبل مصدومیتی قدیمی داشته باشد، روند ریکاوری به سرعتی که باید باشد نخواهد بود. روند ریکاوری او هرگز کمتر از سه-چهار هفته نخواهد بود. تصورم این است با زمان کمی که تا قبل از شروع جام جهانی خواهد داشت، با آمادگی صد در صد به تیم ملی ملحق نشود. آناتومی بدن مشخص است، مصدومیت او نیز همین طور. او می تواند تلاش خود را به کار بگیرد ولی فکر نمی کنم با آمادگی صد در صد برگردد. نکته مهم دانستن این است که چه چیزی بر او گذشته است. پزشکان تلاش کردند تا مشکل او را به طرز محافظه کارانه ای حل کنند و کار به جراحی نکشد ولی این اقدام ناموفق بود. آتروسکوپی فرایندی است که زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که از قبل مصدومیت هایی وجود داشته باشند.

در هر صورت مهره هایی همچون مائورو ایکاردی، پائولو دیبالا و کارلوس ته وز می توانند هرگونه خلا احتمالی ناشی از غیبت آگوئرو را در ترکیب تیم ملی آرژانتین پر کنند.

منبع: طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3