ورزشکار 3
ورزشکار 3
بر اساس ادعای یک نشریه اسپانیایی، دو باشگاه رئال مادرید و منچستریونایتد بر سر انتقال داوید دخیا به توافق رسیده‌اند.

توافق رئال مادرید و منچستریونایتد برای انتقال دخیابه گزارش “ورزشکار ۳“، طبق ادعای هفته‌نامه «دون‌ بالون» اسپانیا، داوید دخیا از فصل آینده در درون دروازه کهکشانی‌ها خواهد ایستاد. بر اساس گزارشی که این نشریه منتشر کرده، دو باشگاه رئال مادرید و منچستریونایتد بر سر انتقال این دروازه‌بان اسپانیایی از اولدترافورد به سانتیاگو برنابئو در ازای ۱۰۰ میلیون یورو به توافق رسیده‌اند.

«دون بالون» خبر داد ژرژ مندز، مدیر برنامه‌های دخیا هفته‌هاست برای عملی شدن این انتقال با طرفین مذاکره می‌کند و با توافق صورت گرفته این دروازه‌بان ۲۷ ساله سرانجام به تیم زادگاه خود یعنی رئال مادرید ملحق خواهد شد.

دروازه‌بان اول تیم ملی فوتبال اسپانیا که در سال ۲۰۱۱ از اتلتیکو مادرید به من‌یونایتد پیوست، در سال ۲۰۱۵ نیز مورد توجه رئال مادرید قرار داشت و رئال حتی تا آستانه جذب دخیا پیش رفت، اما این انتقال در نهایت در ماجرای معروف خرابی دستگاه فکس باشگاه رئال مادرید به شکلی دراماتیک به بن‌بست خورد.

در حالی «دون بالون» مدعی توافق دو باشگاه مطرح اسپانیا و انگلیس بر سر انتقال دخیا شده که این دروازه‌بان اسپانیایی تا سال ۲۰۱۹ با منچستریونایتد قرارداد دارد و این باشگاه انگلیسی می‌تواند بند تمدید یک‌ساله قرارداد او را نیز فعال کند.

همچنین پیش از این رسانه‌های انگلیسی خبر داده‌ بودند من‌یونایتد قصد تمدید قرارداد دخیا را دارد و دستمزد هفتگی وی را از ۱۸۰ هزار پوند در هفته به ۳۵۰ هزار پوند در هفته خواهد رساند.

دخیا در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در ۱۶ بازی دروازه منچستریونایتد را بسته نگه داشته و از این حیث بهترین عملکرد را در بین دروازه‌بانان لیگ برتری داشته است.

توافق رئال مادرید و منچستریونایتد برای انتقال دخیا

انتقال دخیا به رئال مادرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3