ورزشکار 3
ورزشکار 3
بارسلونا و ایجنت ساموئل اومتیتی به تازگی دومین جلسه ملاقات خود برای تمدید قرارداد مدافع فرانسوی را برگزار کرده‌اند.

مذاکرات بارسلونا و اومتیتی برای تمدید قرارداد آغاز شدبه گزارش “ورزشکار ۳“، پروسه تمدید قرارداد اومتیتی مدتی است که در دستور کار مدیران بارسا قرار گرفته و از چندی پیش مذاکرات ابتدایی آغاز شد. نتایج اخیر و عملکرد پایین‌تر از حد انتظار اومتیتی در چند بازی اخیر کمی این روند را مختل کرد اما باشگاه در حفظ این بازیکن تردید ندارد. از این رو به گفته منابع موثق، دومین جلسه مذاکرات میان طرفین هم به تازگی برگزار شده که پیشرفت بسیار خوبی حاصل شده است. گرچه برای حرف از توافق قطعی زدن هنوز خیلی زود است.

بارسا می‌خواهد این تمدید در سال مالی جدید اجرایی شود چون امسال هزینه‌های زیادی متقبل شده است. باشگاه می‌داند که باید دستمزد اومتیتی را به طرز قابل توجهی افزایش دهد اما دوست ندارد او با به تاخیر انداختن و طفره رفتن، به دنبال پول بیشتر باشد. واقعیت این است که اومتیتی دستمزدی بیشتر از پیشنهاد بارسا می‌خواهد و معتقد است باشگاه باید به وعده‌اش در زمان امضای قرارداد عمل کند. جایی که به او قول داده شد اگر نمایش‌های خوب و ارزشمندی داشته باشد، در اولین تمدید قرارداد، دستمزد متوسط ابتدایی او جبران خواهد شد.

اومتیتی از رقم پیشنهاد باشگاه راضی نیست و با علم به دستمزدهای دیگر بازیکنان، خواهان پیشنهادی درخور و در سطح عملکردش است. از طرف دیگر، همه در باشگاه می‌دانند که اومتیتی از بازی در بارسا راضی و خوشحال است و برنامه‌ای برای جدایی ندارد. بنابراین، با مذاکرات پیش رو انتظار می‌رود طرفین روی رقمی معقول به توافق برسند. پروسه‌ای که احتمالا تا پیش از آغاز فصل جدید طول خواهد کشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3