ورزشکار 3
ورزشکار 3

ورزشکار ۳ یک وب‌سایت ورزشی فارسی زبان است که تلاش می کند آخرین اخبار و گزارش‌های ورزشی را به صورت لحظه‌ای در اختیار مخاطبان خود قرار دهد، به ویژه در اختیار مخاطبان فوتبالی.

سایت ورزشکار ۳ (Varzeshkar3.ir) در فروردین ماه ۱۳۹۷ راه اندازی شد و هم اکنون تازه ترین اخبار و گزارش های ورزشی را به صورت ۲۴ ساعته و لحظه‌ای به بازیدیدکنندگان سایت ارائه می کند.

ورزشکار ۳ در موضوعات مختلف از جمله اخبار داغ فوتبال، نقل و انتقالات، اخبار استقلال و پرسپولیس، لیگ برتر و فوتبال اروپا جدیدترین اخبار، تصاویر، فیلم ها و گزارش ها را به کاربران ارائه می دهد.

علاوه بر این، صفحه نتایج زنده، برای علاقمندان به دنبال کردن نتایج لحظه‌ای بازی‌ها و همچنین افرادی که دسترسی به تماشای دیدارهای فوتبال ندارند، راه اندازی شده است.

ورزشکار ۳ توانسته در مدت کوتاهی که از آغاز کار آن می گذرد مخاطبان بسیاری را از فارسی زبانان کشورهای مختلف به خود جلب کند. وب‌سایت ورزشکار ۳ هم اکنون هر روز حدود ۲۰ هزار نفر مراجعه کننده دارد.


آشنایی با تحریریه ورزشکار ۳:

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: رضا حسینی

سردبیر: حسن امکانی


ورزشکار ۳ در مجموعه گروه رسانه‌ای “کار” قرار دارد که وب‌سایت خبری «خودروکار» و ماهنامه صنعتی «صنعت کار» را شامل می‌شود. خودروکار یکی از پرمخاطب‌ترین وب‌سایت‌های خبری در حوزه تخصصی خودرو است و صنعت کار که همانند ورزشکار ۳ یک رسانه نوپاست، سعی دارد موشکافانه مخاطبان را با پوسته های زیرین صنعت کشور، آشنا کند.

ورزشکار 3