ورزشکار 3
ورزشکار 3
عملکرد کریستیانو رونالدو و محمد صلاح در فینال لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم رئال مادرید و لیورپول، می‎تواند در تعیین برنده بازی بسیار تاثیرگذار باشد.

دوئل رونالدو و صلاح درفینال لیگ قهرمانان اروپابه گزارش “ورزشکار ۳“، در بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا مطمئنا همه توجهات جلب کریستیانو رونالدو و محمد صلاح است و هردوی این بازیکنان می‏‌توانند نقشی تعیین کننده در قهرمان شدن تیم‌‏هایشان داشته باشند.

دوئل این دو بسیار جذاب خواهد بود، کسی که توانسته خودش را در سطح جهانی و برای مدت‎ها مطرح کند، مقابل کسی که به تازگی توانسته جلب توجه کند و تیمش را به موفقیتی بزرگ که راهیابی به فینال لیگ قهرمانان است برساند.

کریستیانو رونالدو ۵ بار قهرمانی در این رقابت‎ها را تجربه کرده، ۴ بار با رئال مادرید و یک بار با منچستریونایتد. جالب این است که ۵ قهرمانی معادل با تعداد قهرمانی‌های تیم‎هایی مانند بارسلونا و لیورپول در این تورنمنت است.

محمد صلاح ۲۵ ساله اما بازیکنی از نسل دیگر است. او توانسته میانگین گل زده فصل گذشته‎اش را دوبرابر کند و در ۵۱ بازی ۴۴ گل زده است. از این تعداد گل ۱۰ گل در لیگ قهرمانان اروپا زده شده است.

قد این بازیکن فقط ۱۷۵ سانتی‎متر است، اما با این وجود توانایی خوبی در عبور دادن توپ از حریفان و شوت‎زنی دارد. عجیب نیست که لیورپول برای او ۲۰۰ میلیون یورو قیمت تعیین کرده که رقمی بالاتر از رقم بسیاری از بهترین بازیکنان دنیاست.

نبرد رئال و لیورپول در لیگ قهرمانان را با وجود این دو بازیکن، می‏‌توان دوئل رونالدو و صلاح نامید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3