ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 16104
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: ۳ام خرداد ۱۳۹۷
حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا و بازی مقابل رئال مادرید، مانع روزه گرفتن محمد صلاح نمی شود.

ستاره لیورپول در روز فینال لیگ قهرمانان اروپا روزه می‌گیردبه گزارش “ورزشکار ۳“، فینال لیگ قهرمانان اروپا در شهر کیف نزدیک است. لیورپول و رئال مادرید به مصاف هم می روند و در آستانه این بازی، روز به روز بحث ها پیرامون آن داغ تر می شود؛ اما یکی از خاص ترینِ این بحث ها به خصوص در کشورهای اسلامی، در مورد روزه گرفتن یا نگرفتن محمد صلاح در روز فینال لیگ قهرمانان اروپاست.

محمد صلاح یکی از مصریان مسلمان بسیار با ایمان است. او همچون بسیاری از بازیکنان مسلمان، پس از گلزنی عادت دارد سجده کند و زمین را ببوسد که نشانه ای از علاقه به خدا و تشکر از اوست. منابع مصری نظیر الیوم المصری تایید کرده اند که این بازیکن در روز فینال لیگ قهرمانان اروپا دست از عادت خود برنمی دارد و قصد دارد همچون روزهای دیگر ماه رمضان، روزه بگیرد. او به اطلاع مسئولان لیورپول رسانده که روزه بودن در روز بازی فینال مشکلی برای او ایجاد نمی کند. در ضمن این منبع از قول خانواده محمد صلاح به این موضوع اشاره کرده که پیش از شروع فینال کیف، خانواده صلاح، سه گوساله را برای موفقیت او قربانی می کنند. لازم به ذکر است صلاح در آستانه شروع جام جهانی نیز در همین وضعیت با تیم ملی مصر برای سفر به روسیه آماده می شود و حتی ممکن است بازی اول مصر مقابل اوروگوئه در روز آخر ماه رمضان باشد.

ستاره لیورپول در روز فینال لیگ قهرمانان اروپا روزه می‌گیرد

لازم به ذکر است تصویر محمد صلاح این ماه ها در گوشه و کنار قاهره و دیگر شهرهای مصر دیده می شود. در ماه رمضان در فرهنگ این کشور رسم است که مردم، فانوسک هایی با تصاویر اشخاص مقدس را خریداری می کنند و در طول ماه رمضان بر آن بوسه می زنند. امسال فانوسک هایی منقش به تصویر محمد صلاح در مصر بیشترین فروش را داشته که موجب ناراحتی این بازیکن شده است چراکه بدون اجازه و رضایت او چنین کاری انجام گرفته است؛ در ضمن او در کل مخالف بوسیده شدن تصویرش به عنوان فردی مقدس است.

منبع: طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3