ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرخیو راموس، مدافع باتجربه رئال مادرید مدعی شد قبلا در رختکن رئال مادرید دو دستگی وجود داشته است.

اعتراف عجیب کاپیتان رئال مادریدبه گزارش “ورزشکار ۳“، رئال مادرید در سودای کسب سومین جام قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا است و راموس مدعی شد آنها می خواهند تبدیل به تیمی افسانه ای شوند و عملکرد آنها این موضوع را ثابت کرده است.

راموس گفت: “قبلا در رختکن رئال مادرید ۲ دستگی وجود داشت اما الان فضای تیم بسیار خوب است. حالا دیگر هیچگونه خودخواهی در گروه دیده نمی شود و هرگاه تیم فاتح عنوان شود جوایز فردی نیز نصیب بازیکنان خواهد شد. زمانی که من راهی رئال مادرید شدم روسا و سرمربیان زیادی عوض می شدند اما حالا باشگاه به ثبات رسیده که این بسیار مهم است.”

اعتراف عجیب کاپیتان رئال مادرید

کاپیتان رئال مادرید ادامه داد: “انتقادها هرگز باعث لغزش ما از هدفمان نشده و البته همچنین تعریف و تمجیدها نیز باعث آرام شدن ما در راه رسیدن به اهداف نمی شود. در راه رسیدن به بازی نهایی، ما تیم های بسیار خوبی را مغلوب کردیم، پس تصادفی نیست که رئال مادرید قرار است در فینال دیگری حضور یابد.

در ۸ سال اخیر در مراحل پایانی لیگ قهرمانان بازی کرده ام که این تجربه گرانبهایی برای من محسوب می شود. رئال مادرید در حال تبدیل شدن به یک افسانه است؛ ارقام و رسیدن به ۴ فینال طی ۵ سال موید این مسئله بوده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3