ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 14154
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: ۲۲ام اردیبهشت ۱۳۹۷
کاپیتان یوونتوس به خاطر جنجالی که در بازی برگشت تیمش برابر رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به پا کرد، به زودی مجازات خواهد شد.

مجازات بوفون به دلیل جنجال در بازی برگشت رئال و یوونتوسبه گزارش “ورزشکار ۳“، جان لوئیجی بوفون به خاطر انتقادات شدید اللحن اخیرش از مایکل اولیور، داور بازی بانوی پیر و کهکشانی‌ها در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از سوی یوفا توبیخ شده است.

بوفون ۴۰ ساله بعد از آن بازی که تصمیم بحث برانگیز اولیور برای اعطای یک ضربه پنالتی به سود رئال مادرید در دقیقه آخر مسابقه منجر به حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان شد، از خجالت این داور انگلیسی درآمد و او را فاقد صلاحیت و تجربه لازم برای سوت زدن جدالی در این سطح از فوتبال اروپا دانست.

یوفا اکنون با بررسی اظهارات و واکنش بوفون پس از اخراجش، او را به نقض ماده ۱۵ اساسنامه انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا متهم کرده است. علاوه بر این بوفون به نقض ماده ۱۱ این اساسنامه که مربوط به سوء رفتار بازیکنان می‌شود نیز متهم شده است.

حکم نهایی این پرونده و مجازات احتمالی که برای سنگربان یوونتوس در نظر گرفته خواهد شد، روز ۳۱ ماه می (دهم خرداد) اعلام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3