ورزشکار 3
ورزشکار 3
نیمار، پدرش و مدیر برنامه‏‎هایش برای جدایی از لیگ فرانسه و پیوستن احتمالی به رئال مادرید نقشه‎هایی کشیدند که البته با مخالفت مالک تیم فرانسوی کار سخت شده است.

نقشه نیمار برای پیوستن به رئال مادریدبه گزارش “ورزشکار ۳“، برنامه نیمار، پدرش و مدیر برنامه‎هایش بوده تا قبل از آغاز فصل جدید رقابت‌‎های لیگ‌های اروپایی این بازیکن به تیم فوتبال رئال مادرید نسبت داده شود تا پاری‎سن ژرمن از تصمیم او برای ترک باشگاه آگاه شود.

همان اتفاقی که سران باشگاه از آن می‌‏ترسیدند افتاد و نیمار با وجود قراردادی که تا سال ۲۰۲۲ با تیم فرانسوی دارد نمی‎خواهد کارش را با این تیم ادامه دهد. او در خواست داده تا جلسه‎‌ای ترتیب داده شود و در آن پدرش درباره انتقال او به تیمی دیگر صحبت کند.

ستاره ۲۶ ساله برزیلی مدتی است که متوجه شده پیوستنش به لیگ فرانسه اشتباه بوده و حتی نتوانسته در رختکن تیم با هم تیمی‎هایش هماهنگ شود. او در تیمش رابطه خوبی با بازیکنان آرژانتینی و ادینسون کاوانی ندارد.

طبق گزارشات در مراسم توپ طلا او با مدیران رئال مادرید صحبتی کوتاه داشته و به آن‎ها اعلام کرده که دوست دارد از تیم فرانسوی جدا شده و به تیمشان ملحق شود. اما این که نیمار به رئال برود یا نه تصمیمی است که مالک قطری باشگاه پاری‎سن ژرمن باید بگیرد و طبق گزارشات مشکل او با پول یا پیشنهاد رئال نیست، بلکه احساس می‎کند فروش نیمار و این که او خواسته از تیمش برود باعث آبروریزی است و به همین دلیل با انتقال ستاره برزیلی موافقت نمی‎کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3