ورزشکار 3
ورزشکار 3
هافکب آلمانی تیم فوتبال یوونتوس مقصد مورد نظرش در صورت جدایی از این تیم را اعلام کرد.

مقصد بعدی خدیرا مشخص شدبه گزارش “ورزشکار ۳“، سامی خدیرا می‌گوید از وضعیت فعلی‌اش در تیم یوونتوس راضی است اما اگر بخواهد این تیم را ترک کند ترجیح می‌دهد به لیگ برتر انگلیس برود و کلکسیون افتخاراتش را با قهرمانی در لیگ فوتبال جزیره کامل کند.

خدیرای ۳۱ ساله که تاکنون قهرمانی در لیگ‌های آلمان (با همراه اشتوتگارت)، اسپانیا (به همراه رئال مادرید) و ایتالیا (به همراه یوونتوس) را تجربه کرده است، یک سال دیگر با بانوی پیر قرار داد دارد و ممکن است که پس از آن تورین را ترک کند.

او در این خصوص به نشریه بیلد آلمان گفت: قرارداد من یک سال دیگر تمام می‌شود. من اغلب اوقات به آینده‌ام فکر می‌کنم چون هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. من اینجا در یوونتوس از وضعیتم راضی‌ام. از اینکه خودم را به چالش بکشم لذت می‌برم و به همین دلیل دنبال چالش هستم. به همین دلیل می‌خواهم در لیگ‌های مختلف قهرمانی را تجربه کنم.

خدیرا افزود: در میان لیگ‌‌های برتر فوتبال اروپا، من فقط قهرمانی در انگلیس را تجربه‌ نکرده‌ام. لیگ برتر همیشه برای من تورنمنت جذابی بوده است. بردن جام در آنجا کلکسیون مرا کامل خواهد کرد.

خدیرا با وجود تمایلش برای بازی در انگلیس، تأکید کرد که از وضعیتش در یووه راضی است. او عنوان کرد: یوونتوس باشگاه خاصی است و من اینجا راحت هستم. در فوتبال اما پیش بینی آینده کار سختی است و به همین دلیل نمی‌خواهم چیزی درباره آینده‌ام بگویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3