ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 13079
  • گروه : تاپ
  • تاریخ انتشار: ۱۲ام اردیبهشت ۱۳۹۷
تیم فوتبال رئال مادرید با تساوی خانگی مقابل بایرن مونیخ، مجوز حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد.

رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا 2018 راه یافتبه گزارش “ورزشکار ۳“، بازی تیم‌های فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ از دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو آغاز شد. این بازی در نهایت با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید اما شاگردان زیدان در مجموع با نتیجه ۴ بر ۳ راهی فینال شدند.

بازی رفت را شاگردان زیدان در مونیخ با نتیجه ۲ بر یک به سود خود پایان داده بودند و کار به مراتب راحت‌تری نسبت به باوارایی‌ها برای صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا برای سومین فصل متوالی داشتند.

شاگردان هاینکس در این بازی خیلی زود به گل رسیدند،جاشوا کیمیش موفق شد در دقیقه ۳ دروازه رئال را باز کند تا امید در اردوگاه تیم آلمانی زنده شود. اما در ادامه رئالی‌ها توپ و میدان را در دست گرفتند و باز هم مارسلو موثر واقع شد و این بار با پاس گل خود کریم بنزما را در موقعیت گلزنی قرار داد تا این مهاجم فرانسوی در دقیقه ۱۱ دروازه اولرایش را باز کند تا بازی مساوی شود.

رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا 2018 راه یافت

در ادامه دو تیم حملات دیگری هم روی دروازه هم تدارک دیدند اما حملات تیم آلمانی محسوس‌تر بود و دروازه ناواس بیشتر تهدید شد اما در نهایت نیمه اول با تساوی به پایان رسید.

نیمه دوم با اتفاقی شوکه کننده برای بایرن همراه شد، اشتباه مرگبار اولرایش و عبور توپ از زیر پای این بازیکن روی پاس رو به عقبی که تولیسو به او داد، کریم بنزما را در موقعیت گلزنی و دروازه خالی قرار داد و این مهاجم فرانسوی به راحتی دروازه بایرن را برای بار دوم باز کرد تا آب سردی بر پیکره باوارایی‌ها ریخته شود.

در ادامه شاگردان هاینکس به حملات دامنه دار خود ادامه دادند و موفق شدند توسط خامس رودریگز در دقیقه ۶۳ به گل برسند تا بازی دو بر دو شود.

در ۱۰ دقیقه پایانی بازی، هاینکس اقدام به تعویض هایی کرد او واگنر و خاوی مارتینس را وارد زمین کرد تا حملات بایرنی‌ها زهردار شود.

رئالی‌ها بارها سعی در توقف بازی داشتند تا بتوانند حملات بایرن را از تب و تاب بیاندازند و در این کار هم خوب کار کردند. باوارایی‌ها هم بدشانس بودند و در چند موقعیت ضربات آن‌ها وارد دروازه نشد.

در نهایت این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید تا رئالی‌ها راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا در کیف اوکراین شوند و زیدان در رسیدن به فینال هت‌تریک کند.

رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا 2018 راه یافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3