ورزشکار 3
ورزشکار 3
شنیده ها حاکی از آن است، بشار رسن هم ‌ساز جدایی را کوک کرده و می‌خواهد از تیم پرسپولیس جدا شود.

بشار رسن ساز جدایی از پرسپولیس را کوک کردبه گزارش “ورزشکار ۳“، در حالی که مدیران باشگاه پرسپولیس به شدت نگران تمدید قرارداد با ۵ بازیکن به نام‌های وحید امیری، صادق محرمی، محسن مسلمان، کمال کامیابی‌نیا و فرشاد احمدزاده هستند، شنیدیم بشار رسن هم ‌ساز جدایی را کوک کرده و می‌خواهد از جمع سرخپوشان جدا شود! در سفر اصفهان قبل از بازی با ذوب‌آهن، بشار که فهمیده بود در ترکیب اصلی در این دیدار نیز حضور ندارد، به یکی از اعضای تیم این موضوع را گفت که می‌خواهد از پرسپولیس به تیم دیگری برود. او حتی گفت همین حالا از قطر، امارات و عراق پیشنهاد دارد و باشگاه پیکان هم به دنبال جذب این بازیکن است. هرجا برود، برخلاف تیم فوتبال پرسپولیس، به عنوان یکی از بازیکنان اصلی بازی خواهد کرد و از این رو، ماندن در پرسپولیس دیگر به سودش نیست.

البته طی ماه‌های گذشته هر موقع در مورد این بازیکن از مدیران باشگاه پرسپولیس استعلام گرفتیم، آنها گفتند بشار نه تنها فصل آینده بلکه در فصل نوزدهم هم باید در پرسپولیس بماند زیرا قراردادش سه ساله است اما بشار اعتقاد دارد قراردادش سه ساله و مشروط است که سال اول آن، در پایان این فصل به اتمام می‌رسد. اگر قرار بر ماندن او باشد، باید بار دیگر بعد از توافقات مالی، امضا شود و اگر این توافق صورت نگیرد، بشار می‌تواند پرسپولیس را رها کرده و به دنبال سایر پیشنهاداتش باشد.

روز گذشته تلاش زیادی داشتیم تا با این بازیکن صحبت کنیم اما او تن به مصاحبه در این مورد و با این موضوع خاص نداد ولی نزدیکان به پرسپولیس اعتقاد دارند بشار به خاطر نیمکت‌نشینی دیگر نمی‌خواهد در این تیم بماند و قصد جدایی دارد. این ستاره عراقی که انصافاً یکی از خارجی – آسیایی‌های خوب برای فوتبال ایران است، هفته قبل و برای بازی با پارس جنوبی جم نیز گفته بود که بحثش، جدایی است اما هنوز چنین موضوعی را به کادر فنی یا مدیریت باشگاه نگفته تا در پایان فصل و هنگام مذاکره بر سر توافق مالی، عنوان کند. به نظر می‌رسد مدیران باشگاه برای حفظ بازیکنان‌شان با یک مشکل بسیار بزرگ مواجه شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3